Bazos.pl - Ogłoszenia
... ogłoszenia dla każdego
Lokalizacja: +km: Cena od: - do:
Strona główna > Maszyny >

wałek do


Lista ogłoszeń
Wyświetlono 1-20 ogłoszeń z 24
Cena
Lokalizacja
Wyświetlono
Kopaczka do ziemniaków na wałek polska

Kopaczka do ziemniaków na wałek polska

- [7.6. 2026]
Kopaczka do ziemniaków na wałek przekaźnika polskiej produkcji, stan bardzo dobry.


1 900 zł
Limanowski
34-654
34 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Prasa kostkująca wysokiego zgniotu polska Sipma Z-224

Prasa kostkująca wysokiego zgniotu polska Sipma Z-224

- [7.6. 2026]
Prasa kostkująca wysokiego zgniotu polska Sipma Z-224 z przeciwwagą, stan bardzo dobry. W komplecie wałek przekaźnika.


5 200 zł
Limanowski
34-654
39 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
John Deere 3036E Mini Traktor 4x4 Sadowniczy Nie kubota, Sol

John Deere 3036E Mini Traktor 4x4 Sadowniczy Nie kubota, Sol

- [4.6. 2026]
Sprzedam traktor John Deree 36Koni używany głownie w pracach ogrodowych, Bardzo niski przebieg (glebogryzarka), (równarka kratowa), ( walec ogrodowy). wałek 2 prędkości 540 i 540e, hak , Rewers 4 biegi A wolne 4 biegi B szybkie Ciągnik z niewielkim przebiegiem .Traktor z napędem 4x4.Posiadam również ...


82 900 zł
Średzki
55-330
48 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
John Deere 3036E 3038E Ładowacz Mini Traktor 4x4 Sadowniczy

John Deere 3036E 3038E Ładowacz Mini Traktor 4x4 Sadowniczy

- [4.6. 2026]
Sprzedam traktor John Deree 2025rok 36Koni używany głownie w pracach ogrodowych (glebogryzarka), (równarka kratowa), ( walec ogrodowy). wałek 2 prędkości 540 i 540e, hak , Rewers 4 biegi A wolne 4 biegi B szybkie Ciągnik z niewielkim przebiegiem .Traktor z napędem 4x4.Posiadam również kilka innych m ...


97 900 zł
Średzki
55-330
48 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Silnik Sauer Danfoss OMV 800 151B 3104 wałek cylinder

Silnik Sauer Danfoss OMV 800 151B 3104 wałek cylinder

- [2.6. 2026]
Sprzedam silnik Sauer Danfoss OMV 800 typ 151B 3104 wałek cylinder. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo: -pompy hydrauliczne: tłoczkowe, zębate, łopatkowez uzębieniem wewnętrznym -silniki hydrauliczne -hydroakumulatory -chłodnice olejowe -filtry: ciśnieniowe, puszkowe, spływowe ...


1 zł
Oleśnicki
56-500
25 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
VF16647098.61 oś koła, wałek Vicon Andex 644, 694, 904 orygi

VF16647098.61 oś koła, wałek Vicon Andex 644, 694, 904 orygi

- [1.6. 2026]
Nowa oryginalna oś koła do zgrabiarek Vicon Andex 724, 694, 904, 804, 644 i pochodnych VF16647098.61.61 Cena do negocjacji


815 zł
Bialski
21-500
25 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Przewracarka przetrząsacz karuzelowy Pottinger ZK 446

Przewracarka przetrząsacz karuzelowy Pottinger ZK 446

- [23.5. 2026]
Przetrząsacz karuzelowy Pottinger 446 o szerokości roboczej 4,8m. Maszyna posiada obrotowe koła. Stan bardzo dobry. W komplecie wałek przekaźnika.


2 700 zł
Limanowski
34-654
55 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Strugarka czterostronna GUBISCH NMP 220/4

Strugarka czterostronna GUBISCH NMP 220/4

- [22.5. 2026]
Numer katalogowy 7995 DANE TECHNICZNE - max szerokość strugania 240mm - max wysokość strugania 140mm 4 wrzeciona: 1) poziome dolne 240mm 5,6kW 2) pionowe prawe 140mm 5,6kW 3) pionowe lewe 140mm 7,5kW 4) poziome górne 240mm, regulowane elektrycznie góra/dół 0,37kW - 7,5kW - średnica wszys ...


32 900 zł
Kartuski
83-340
37 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Strugarka czterostronna WEINIG PROFIMAT 23

Strugarka czterostronna WEINIG PROFIMAT 23

- [22.5. 2026]
Numer katalogowy 7994 DANE TECHNICZNE - max szerokość obrabianego elementu 230mm - max wysokość obrabianego elementu 130mm 7 wrzecion: 1) poziome dolne 230mm 4kW 2) pionowe prawe 130mm 3) pionowe lewe 130mm (2 i 3 wrzeciono) 11kW 4) poziome górne 230mm 5,5kW 5) poziome górne 230mm 5,5kW ...


75 900 zł
Kartuski
83-340
41 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Strugarka czterostronna LEADERMAC LMC 723C

Strugarka czterostronna LEADERMAC LMC 723C

- [22.5. 2026]
Numer katalogowy 7294 DANE TECHNICZNE - max szerokość obrabianego elementu 230mm - min szerokość obrabianego elementu 15mm - max wysokość obrabianego elementu 160mm - min wysokość obrabianego elementu 10mm 7 wrzecion: 1) poziome dolne 230mm 7,5kW 2) pionowe prawe 160mm 5,5kW 3) pionowe l ...


156 900 zł
Kartuski
83-340
50 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Strugarka czterostronna WEINIG UNIMAT 23E

Strugarka czterostronna WEINIG UNIMAT 23E

- [22.5. 2026]
NR KATALOGOWY 6575 DANE TECHNICZNE - max szerokość obrabianego elementu 230mm - max wysokość obrabianego elementu 170mm - 7wrzecion: 1) poziome dolne 230mm, 11kW 2) pionowe prawe 170mm 3) pionowe lewe 170mm (2 i 3 wrzeciono), 11kW 4) poziome prawe 170mm, 5,5kW 5) poziome górne 230m ...


146 900 zł
Kartuski
83-340
37 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Strugarka czterostronna LEADERMAC Compact LMC 723

Strugarka czterostronna LEADERMAC Compact LMC 723

- [22.5. 2026]
Numer katalogowy 6338 DANE TECHNICZNE - max szerokość obrabianego elementu 230mm - max wysokość obrabianego elementu 160mm 7 wrzecion: 1) poziome dolne 230mm 5,5kW 2) pionowe prawe 160mm 5,5kW 3) pionowe lewe 160mm 5,5kW 4) poziome górne 230mm 7,5kW 5) poziome górne 230mm 7,5kW 6) pozio ...


139 900 zł
Kartuski
83-340
50 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Strugarka czterostronna WEINIG HYDROMAT 22 AL z podajnikiem

Strugarka czterostronna WEINIG HYDROMAT 22 AL z podajnikiem

- [22.5. 2026]
Numer katalogowy 7715A DANE TECHNICZNE Strugarka czterostronna WEINIG HYDROMAT 22 AL - max szerokość obrabianego elementu 220mm - max wysokość obrabianego elementu 130mm - 8 wrzecion: 1) poziome dolne 220mm 5,5kW 2) pionowe prawe 130mm 7,5kW 3) pionowe lewe 130mm 7,5kW 4) pionowe prawe 1 ...


179 900 zł
Kartuski
83-340
34 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Strugarka czterostronna WEINIG HYDROMAT 22 AL

Strugarka czterostronna WEINIG HYDROMAT 22 AL

- [22.5. 2026]
Numer katalogowy 7715 DANE TECHNICZNE - max szerokość obrabianego elementu 220mm - max wysokość obrabianego elementu 130mm - 8 wrzecion: 1) poziome dolne 220mm 5,5kW 2) pionowe prawe 130mm 7,5kW 3) pionowe lewe 130mm 7,5kW 4) pionowe prawe 130mm 5,5kW 5) poziome górne 220mm 11kW – 5 wrze ...


145 900 zł
Kartuski
83-340
38 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Strugarka czterostronna LEADERMAC LMC 423C

Strugarka czterostronna LEADERMAC LMC 423C

- [22.5. 2026]
Nr katalogowy 6765 DANE TECHNICZNE - max szerokość obrabianego elementu 230mm - max wysokość obrabianego elementu 160mm ilość wrzecion 4: 1) poziome dolne 230mm 5,5kW 2) pionowe prawe 160mm 5,5kW 3) pionowe lewe 160mm – ustawiana elektrycznie prawo/lewo z pulpitu sterującego 5,5kW 4) pozio ...


83 900 zł
Kartuski
83-340
32 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
HIT SEZONU 2026 - 2 w 1 Przetrząsacz pokosu przetrząsarko zg

HIT SEZONU 2026 - 2 w 1 Przetrząsacz pokosu przetrząsarko zg

- [19.5. 2026]
HIT SEZONU 2026 ! 2 w 1 przetrząsacz pokosu ( przetrząsarko-zgrabiarka ) BOCIAN PROFI o szerokości 2,75 m to maszyna, która ma za zadanie przyśpieszyć proces schnięcia. Za pośrednictwem wysokoobrotowego wału, w którym zastosowano sprężyny palcowe o grubości 8,5mm uzyskujemy podniesiony, przełamany ...


29 698 zł
Gnieźnieński
62-200
60 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Zgrabiarka karuzelowa Deutz-Fahr KS85DN

Zgrabiarka karuzelowa Deutz-Fahr KS85DN

- [11.5. 2026]
Zgrabiarka karuzelowa Deutz-Fahr KS85DN o szerokości roboczej 2,5m. Maszyna posiada ruchomą wieżyczkę. Stan bardzo dobry. W komplecie wałek przekaźnika.


4 100 zł
Limanowski
34-654
44 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Przyczepa samozbierająca jugosłowiańska SIP 2

Przyczepa samozbierająca jugosłowiańska SIP 2

- [7.5. 2026]
Przyczepa samozbierająca jugosłowiańska SIP 2, stan bardzo dobry. Opony mało używane, w komplecie wałek przekaźnika.


3 700 zł
Limanowski
34-654
56 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Ciągnik rolniczy Massey Ferguson 363 4x4 TUZ

Ciągnik rolniczy Massey Ferguson 363 4x4 TUZ

- [7.5. 2026]
Ciągnik rolniczy Massey Ferguson 363 z 1988 roku. Traktor posiada: -napęd 4x4 -wspomaganie kierownicy -silnik Perkinsa 2.5 z turbosprężarką o mocy 59km -przedniego tuza oraz przedni wałek odbioru mocy -siedzenie pneumatyczne -rewers mechaniczny -dodatkową dźwignię zmiany położenia podnośnika ...


73 500 zł
Limanowski
34-654
75 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj
Rozsiewacz nawozów Amazone 1000L

Rozsiewacz nawozów Amazone 1000L

- [7.5. 2026]
Rozsiewacz nawozów dwutalerzowy Amazone ZA-E 601 z nadstawką o pojemności 1000 litrów. Stan bardzo dobry. W komplecie wałek przekaźnika.


2 100 zł
Limanowski
34-654
35 x
Zgłoś ogłoszenie Nieprawidłową kategorię Oceń użytkownika Usuń/Edytuj/Pozycjonuj

Strona: 1 2 Następna




©2026 Bazoš - sprzedam, ogłoszenia
Pomoc, Pytania, Komentarze, Kontakt, Reklama, Regulamin, Polityka prywatności, RSS,

Ogłoszenia Maszyny ogółem: 1028, w ciągu 24 godzin: 11

Mapa kategorii, Popularne wyszukiwania
Kraje: Polska, Czechy, Słowacja, Austria